Komerční články

Dejte si výhodně kávu i jiné zboží

Napsáno angelo

Milujete posezení u dobré kávičky ideálně ve společnosti nejlepší kamarádky? Je pro vás káva spojena s odpočinkem, pohodou, vychutnáte si při ní život i všechno co s ním souvisí, tedy i nejnovější drby z vašeho okolí? Potom budou slevové kupony Tchibo zcela jistě ve správných rukou – těch vašich.  Užijete je při nákupu kvalitní kávy.

Synonymum pohody a odpočinku

Káva je nápojem lahůdkou, kterou si spousta žen dokáže jaksepatří užít. Jakmile zacítí vůni kávy, už se vidí u stolečku v kavárně nebo cukrárně, kde ucucávají horkou tekutinu, švitoří a relaxují. Ovšem nejde jenom o posezení v kavárně. Spousta dam si se stejným požitkem pochutná na kávě i doma a hledá tipy, kde koupit kvalitní kávu za rozumné peníze. Z pití kávy se stává domácí rituál. Jednou z tradičních značek kávy je Tchibo. Odkud k nám vlastně káva přišla?

Zakázané zboží se šíří do Evropy

Pravlastí kávy je Etiopie, odsud se rostlina dostává do Jemenu. Až do konce 18. století se pěstování kávy soustřeďuje na Arabský poloostrov. Arabové si tuto plodinu hlídají a její vývoz krutě trestají, semena znehodnocují, aby se keře nedaly pěstovat jinde. Nakonec se ale Holanďanům podaří semena vyvézt. Celá Evropa v 17. století objevuje kouzlo kávy, ale než se stane skutečně lidovým a nápojem, to ještě pár století potrvá.

Akční nabídky se netýkají jenom lahodného moku

Nejde ale jenom o příjemné chvilky s lahodným tmavohnědým mokem, u společnosti Tchibo můžete pořídit i spoustu jiného zboží, které se ve svém oboru kvalitou plně vyrovná konkurenci a mnohdy ji dokonce výrazně předčí. Akční nabídka Tchibo vám ukáže, že slevy se dají uplatnit například i při nákupu nádobí, elegantních a nadčasových oděvů a obuvi a doplňků k šatům, ale třeba i na cestování do cizích zemí.  Nechybí ani nábytek, věci pro sport a volný čas.

About the author

angelo

Leave a Comment