Interiér Podlahy

Vinylová podlaha skrývá spoustu výhod!

Napsáno Nikol Blahova

Vinylová podlaha je v současné době stále žádanějším pojmem. Dojde-li řeč na podlahové krytiny nové generace, patří tento typ podlahy mezi přední příčky, na které se vinylová podlaha dostala především díky své vysoké odolnosti, což je její největší přednost. Na popularitě získává i díky své skvělí schopnosti dokonale imitovat dřevo, dlažbu či kámen. Co se ceny týče, jistě vás potěší, že vinylová podlaha spadá do cenově nižší třídy, díky čemuž si její pořízení může dovolit každý a nezruinuje tak svůj finanční rozpočet. Nutno zmínit i výborné užitné vlastnosti, které umožňují pořídit si tento typ podlahy prakticky kamkoli a to i do náročněji využívaných prostor. Získá si vinylová podlaha i vaší pozornost?

Vinylová podlaha: 4 důvody, proč si jí vybrat!

Důvodů, proč by se vinylová podlaha měla stát součástí vašeho domova, je celá řada. Nejenže se hodí do klasického bytového prostoru, ale své uplatnění jistě najde i v komerčních prostorách. Dovolíme si vám představit hlavní důvody, proč si by si vinylová podlaha měla získat i vaše srdce:

 • Elegantní desing

  Vzhled je jednou z nejdůležitějších předností vinylové podlahy. Pro spoustu lidí je to nejlákavější kritérium a není se čemu divit – na výběr máte nespočet dekorů, které věrně imitují jak oblíbené dřevo, tak i dlažbu či kámen.

 • Úctyhodná odolnost

  Neodmyslitelnou vlastností, kterou se vinylová podlaha pyšní, je její odolnost. Díky kvalitní ochranné vrstvě vám tak vydrží pěknou řádku let, neboť hravě odolá jak mechanickému poškození, tak i vyblednutí původních barev či drápkům od vašich domácích mazlíčků.

 • Snadná pokládka

  Kdo se rozhodně pro vinylovou podlahu, bude jistě překvapen její snadnou pokládkou. Nečekejte žádný složitý postup, ba naopak – jednotlivé vinylové dílce se pokládají těsně vedle sebe, díky čemuž nevzniká žádná spára. Na první pohled tak nabudete dojmu, že stojíte před celistvou podlahou, která je složena z jednoho jediného kusu.

 • Příjemná údržba

  Každou svědomitou hospodyňku nadchne snadná údržba vinylové podlahy. Nemusíte si pořizovat žádné speciální přípravky, za které byste vyhodili spoustu peněz. Vinylová podlaha je v tomto ohledu velice přátelská – stačí jí jen zamést, vytřít nebo vysát, zkrátka podle toho, na co budete mít zrovna náladu.

About the author

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Leave a Comment