Komerční články

Malý háj má blízko do centra i do přírody

Napsáno angelo

Říká se, že lokalita je půlka kvality bydlení. A věřte nebo ne, je to pravda. S tímto názorem se ztotožňují i úspěšní realitní makléři a lokalitu staví mezi nejdůležitější faktory, které je nutné při koupi nového bytu důkladně zvážit. Někteří makléři dokonce zastávají názor, že lokalita je pro prodej bytů a spokojené bydlení nejdůležitější, a staví ji na první místo.

Bydlení v „zelených“ lokalitách je stále oblíbenější

Doby, kdy atraktivní lokalita znamenala pouze a jednoznačně „dobrou adresu“ v centru Prahy, která „zněla“, jsou dávno pryč. Do hry o bydlení snů, jež pražské centrum odsunuly na slepou kolej, vstoupily totiž nejen problémy s parkováním, nebezpečná cesta dětí do školy, nekonečné davy turistů či drahé pivo, také nové trendy. Zdravý životní styl, možnosti home office, internet či stále více oblíbená forma aktivního odpočinku na kole či in-linech, posouvají požadavky na atraktivní lokalitu zcela jinam.

Zájem o koupi rodinných domů daleko za Prahou klesá. Současný trend jednoznačně říká: pořiďte si kvalitní bydlení v zeleni, s možností rychlého a snadně dosažitelného centra naší metropole. Ano, je to tak. Dnes atraktivní lokalita pro bydlení musí eliminovat dlouhé dojíždění, přinést úsporu času a především nabídnout kvalitní podmínky pro žití, výchovu dětí a možnost aktivní relaxace.

Byty a rodinné domy v Malém háji přinášejí kvalitní bydlení

Malý háj je nová „zelená“ rezidenční čtvrť, která leží v krásné přírodě mezi Štěrboholy a Dolními Měcholupy na Praze 10. Všechny rodinné domy či byty v Praze 10, které nyní nabízí k prodeji společnost FINEP, jsou v těsné blízkosti parků Hrušov a Říčanka a jsou přímo předurčeny pro milovníky přírody či aktivního odpočinku. V rezidenční čtvrti najdete i dětská hřiště a nedaleko příjemné obchodní centrum, jež nabízí rodinám vše potřebné.

A jak je to s dopravou a dostupností do centra Prahy? Motoristé ocení přímé napojení na jižní spojku. Také MHD je nedaleko, cca 2 minuty chůze najdete zastávku autobusu, linka metra A nebo zastávka tramvaje je tak dostupná do 10 minut. Do budoucna se dopravní obslužnost lokality Malý háj ještě zlepší díky plánované tramvajové trati.

Malý háj nabízí kvalitní podmínky pro rodinný život v lokalitě, jejíž hodnota stále stoupá. Proklikejte se na stránky společnosti FINEP a objevte krásy rodinných domů či bytů v atraktivní lokalitě rezidenční čtvrti Malý háj.

About the author

angelo

Leave a Comment