Komerční články

Když přírodní materiál, tak rozhodně dřevo

Napsáno angelo

I když mnoho bytových návrhářů stále více experimentuje s různými moderními materiály, je pořád mnoho těch, kteří doporučují ty přírodní. Ty už po desítky let patří mezi volbu, která nezklame. A to hned v několika oblastech, kam patří:

  • Dokonalý vzhled
  • Příznivá cena
  • Dlouhá životnost
  • Vysoká kvalita

Samozřejmě tím nejvyužívanějším materiálem je určitě dřevo. To můžeme používat nejenom při vybavování nábytkem, ale hodí se také na různé obklady. Dobrou volbou je v daném směru tatranský profil z prvotřídního materiálu, který je v současné době řešením, které rozhodně nezklame. Prioritně proto, že se jedná o dřevěný obklad, který může mít nejenom různé standardizované rozměry, tak i rozměry na míru. To vše s jistotou různých barevných kombinací.

Jaké jsou možnosti?

Pokud se na tento typ obkladu podíváme blíže, je třeba říci, že se liší také svou tloušťkou. Ta může být od 11, až do 15 milimetrů. Možné jsou i různé již zmíněné odstíny, a to od světlejších, až po tmavší varianty. Dnes tento dřevěný obklad nabízí firma TM DŘEVO MATERIÁL, která je ve svém oboru skutečnou jedničkou, a tak dodává i další pozitiva. Těmi je třeba jednoduchá montáž na jakoukoliv vaši stěnu, stejně jako vysoká odolnost v rámci mechanického poškození. Mimo to lze dané řešení využít také u vašich exteriérů, jelikož se hodí i na obklady fasád vašeho domu. Skvělá volba, chcete-li jim vdechnout nový vzhled.

Dřevo lze využít také na oknech

Není to ale jenom oblast stěn ve vašem interiéru nebo exteriéru. Mohou to být také vaše okna, kde tento materiál využijete. První možností jsou okna samotná, ze dřeva vyrobená. Tou druhou jsou dřevěné stínící žaluzie. I ty na první pohled skvěle vypadají a nabídnou kombinaci životnosti a kvality. Navíc však dokážou velmi dobře regulovat i množství světla ve vašem interiéru, stejně jako zamezí jeho nadměrnému ohřívání. V létě ideální volba.

About the author

angelo

Leave a Comment