Komerční články

Zapomeňte na nudné zdi – vylepšete je

Napsáno angelo

Žít v příjemném interiéru chce každý. Jak si ho ale zkrášlit tak, aby nám skutečně vyhovoval? Pojďme se podívat na několik tipů. Začneme samozřejmě už u barvy našich zdí. Tu je vhodné volit spíše barevnější, ale světlejší. Jedině tak může pomoci navodit příjemnou atmosféru. Aby zdi ale nebyly holé, určitě se hodí moderní obrazy. Právě takový styl je ideální do současných interiérů – tedy nejlépe do novostaveb nebo developerských projektů, popřípadě do zrekonstruovaných bytů. A jaké styly obrazů patří k nejvyhledávanějším? Rozhodně?

  • Městské motivy
  • Přírodní motivy
  • Kombinace ohně a vody

Obraz nemusí být jenom rám s malbou

Pokud se rozhodnete stěny vašeho bytu ozvláštnit právě obrazem, potom nezapomínejte, že nemusí být jenom obyčejný. Pokud se nutně nejedná o umělecké dílo známého autora, můžete vybrat opravdu zajímavý designový kousek. Příkladem jsou trojdílné obrazy. Tedy koncepce, která je složena ze tří jednotlivých kusů, mezi kterými jsou drobné mezery. Přesto na sebe obraz jednoduše navazuje a vytváří tak jeden celek. Navíc dnes není problémem pořídit různé rozměry, stejně jako orientace jak na výšku, tak i na šířku. Zkrátka vašim požadavkům se meze nekladou.

Dopřejte si do bytu i kousek přírody

Člověk odnepaměti touží být spojován s přírodou a být její součástí. Ostatně to dokazují i přírodní materiály v našem interiéru – typickým příkladem je dřevo. Stejně tak ale můžeme místnost obohatit o živé květiny. Nic však nezkazíme ani obrazy s motivem květin. Řada z nich nás navíc nadchne svými dokonalými detaily, které nám umožní poznat řadu květin tak, jak se nám to na louce jenom těžko povede. Chcete-li domů kousek přírody a zároveň se nechcete bát nutnosti zalévání, je obraz s tímto motivem rozhodně skvělou volbou. Nejlépe do obývacího pokoje, stejně jako třeba právě do vaší ložnice.

About the author

angelo

Leave a Comment