Komerční články

Vylepšete funkčnost svého nábytku. Jak?

Napsáno Jaroslav

Máte nábytek, který vám sice vyhovuje z hlediska svého designu, ale pokud jde o jeho praktičnost, tak lehce pokulhává? Můžete ho vylepšit. Jak? Použijte elegantní nábytkové kování, bez kterého se žádný kvalitní kousek nábytku rozhodně neobejde. S námi získáte několik tipů, se kterými zaručeně vedle nešlápnete. Navíc se není třeba obávat ani toho, že by se vám snad dané vylepšení jakkoliv výrazně prodražilo.

Zajistěte si bezproblémové otevírání

Je na vašem současném nábytku takový úchyt, který nelze pořádně chytit? Nebo tam žádný není, či je ten stávající rozbitý? V takovém případě doporučujeme problém snadno řešit. Kupte si nové kličky nebo úchyty a otevírání jakékoliv skříně nebo komody nebude vůbec žádný problém. Navíc máte možnost vybírat i podle svého vkusu, díky čemuž se nabízí možnost toho, že vzhled vašeho nábytku podstatně vylepšíte.

Inovujte samotnou funkčnost

Jistě to všichni znáte. Stačí vzít za madlo a konkrétní skříňka se vám otevře, nebo se vysune šuplík. A opačným pohybem zase prostor zavřete. U jednodušších řešení je někdy nutné výrazně zabrat, jindy zase zpomalit, a často se samotná manipulace neobejde bez výrazného zvuku, jakým je bouchnutí. To vše můžete u svého nábytku vhodným kováním eliminovat. Nabízejí se třeba:

  • kvalitní dojezdy,
  • automatická zavírání,
  • automatická otevírání.

Vylepšit lze i vnitřní uspořádání

Máte doma nábytek, který vám s ohledem na vnitřní uspořádání nijak nevyhovuje? Pokud je tomu skutečně tak, vylepšete ho. Třeba do kuchyně jsou jako stvořené oblíbené drátěné programy. Jedinečná možnost, jak každé věci najít přesné místo, ale i jak maximálně využít daný volný prostor, který bude právě ve vaší kuchyni k dispozici. Podobně lze inovovat i jakýkoliv jiný nábytek, a to nejenom ve formě drátěného programu, ale třeba ve formě nových polic, nebo různorodých závěsných systémů, s ohledem na požadavek velikosti prostoru.

About the author

Jaroslav

Leave a Comment