Bydlení Byty

Prahu 4 zdobí nový projekt – Rezidence Hadovitá!

Napsáno angelo

Uvažujete o koupi bytu v Praze? Nechcete se spokojit s šedým průměrem? Preferujete nadčasovost a máte rádi moderní řešení? Zajímejte se o nový projekt. Na první pohled zaujme provedením, které připomíná hada, na druhý nadchne promyšleným řešením. Volné byty ještě jsou!

Podařilo se zdolat terénní výzvu

Praha má jen několik čtvrtí, které nabízí skutečný velkoměstský život. Jednou z nich je Praha 4 Michle. Mezi její výhody patří kompletní občanská vybavenost a především to, že místní to mají kousek do centra města i do přírody. Všechny výhody si budou užívat i rezidenti nového projektu s názvem Rezidence Hadovitá. Netradiční jméno dostal díky výzvě, kterou se podařilo splnit na jedničku.

Jediným vhodným místem pro výstavbu nových bytových domů byl totiž poměrně komplikovaný svažitý terén. Zkušení architekti z Arx Studia si s ním naštěstí poradili na výbornou a navrhli hned 3 bytové domy, které se terénem klikatí jako had a už na první pohled dávají tušit, že se jedná o výjimečné bydlení.

Byty jsou řešeny minimalisticky

Další příjemným překvapením je řešení jednotlivých bytů. K mání jsou byty Praha Michle o dispozicích 1+kk až 4+kk a také ateliéry. Všechny jsou navrženy v minimalistickém designu. Mají bílé dveře, třívrstvou dřevenou podlahu v dubovém dekoru a koupelnu laděnou do neutrálních tónů. Bylo zvoleno toto řešení, aby si každý mohl byt přizpůsobit vlastní představě o dokonalosti.

TIP: Rádi držíte krok s posledními trendy i v oblasti bydlení? Podívejte se na hit letošního roku v tomto článku.

Nevyplatí se čekat

O byty na Praze 4 je stabilně vysoký zájem, takže ani v tomto případě se nevyplatí čekat. Lokalita je ideální pro páry a rodiny s dětmi. Byty jsou také výhodnou investicí do budoucna. Již nyní funguje Praha 4 jako rozšířené centrum naší metropole, takže se zájem o ní neustále zvyšuje, a je proto velkou výhodou vlastnit byt právě v této lokalitě.

About the author

angelo

Leave a Comment