Bydlení Byty Komerční články

Odstěhujte se z nájmu do vlastního!

Napsáno angelo

Mít střechu nad hlavou je prvotním předpokladem pro spokojený život. Platí to pro mladé i věkem pokročilé, nic na tom nemění ani fakt, jaký vztah k nemovitosti máte a na které straně je vlastnické právo. Přestože mladí lidé dávají přednost pronájmu, starší lidé inklinují k osobnímu vlastnictví. Čas zlomu, kdy se názory změní, je definován dobou, kdy lidé zakládají rodinu.

Argumenty, které potenciálním kupcům brání v pořízení nemovitosti do osobního vlastnictví, je nedostatek financí. Málokomu ale v tu chvíli dochází, že měsíční splátka nájemného by mohla být prakticky totožná s měsíční splátkou hypotéky, Suma sumárum, peníze, co dnes dáváte za bydlení cizímu majiteli, můžete s přehledem splácet bance.

Byty jdou na dračku

Ideální možností, jak se osvobodit u okovů nájemného přináší developerský projekt byty na Praze 3. Byty na Vackově představují to nejlepší, co aktuálně může novodobá architektura moderního bydlení nabídnout. Toho si byli vědomi i kupci před vámi, neboť momentálně už jsou k mání jen poslední dva byty. Jedná se o dvě čtyřpokojové jednotky, orientované na sever a jih. Byty se nacházejí ve třetím a sedmém podlaží třetí budovy.

Projekt na Vackově tvoří pět maximálně dvanáctipodlažních budov, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Díky tomu zde vznikly nejen metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo nalezly přízemní byty se zahrádkami. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Život na dobré adrese

Bydlení v Praze na Žižkově má neopakovatelný genius loci. Své „místo na zemi“ zde naleznou všechny věkové skupiny, a proto není divu, že adresa splňuje veškeré požadavky na rodinné bydlení. Pracovně aktivní lidé ocení velmi snadné logistické napojení na centrum, starší lidé si hoví v blízkosti parků a občanské vybavenosti a nezapomnělo se zde ani na ty nejmenší. Dětská hřiště a sportoviště jsou odsud, co by kamenem dohodil.

Pro všechny, co by v takovém prostředí rádi založili rodinu a bojí se, že nákup posledních volných bytů nestihnou, máme dobrou zprávu – obdobné bydlení rodinného charakteru je tvořeno i v nedalekém projektu Byty u parku, kde je naprojektováno 277 bytových jednotek.

About the author

angelo

Leave a Comment