Komerční články

Kterou část Prahy zvolit k bydlení?

Byt 3+kk
Napsáno Jaroslav

Bydlení v Praze láká patrně každého. Je to nejen proto, že je zde mnohem bohatší pracovní nabídka, lepší finanční ohodnocení, možnost osobního i pracovního růstu, dalšího vzdělávání, získávání zahraničních kontaktů, ale i možnost trávit čas prohlídkou památek, kochat se přírodou, užít noční život. V Praze to zkrátka žije a nikdo tam neusne na vavřínech. To, co lidem dělá vrásky, není samotné bydlení, ale správná volba lokality.

Praha 6 a vrchol luxusu

Předně je potřeba zodpovědět si několik zásadních otázek. Chci na daném místě setrvat jen po určitou dobu nebo tam zůstat trvale? V potaz musí člověk vzít svou osobnost, protože například prodej bytů v Praze 6 se bude lišit od jiné části Prahy.

Každý kousek Prahy je něčím specifický. Někde máte blízko památky, jinde přírodu, kousek od sportoviště, lékaře, obchodní centra, restaurace, kluby apod. V městské části Hradčany, Dejvice, Bubeneč se nachází ambasády i rezidence velvyslanců, takže jde opravdu o velmi prestižní oblast.

Byt 3+kk Byt 3+kk

Praha 7 a dotek přírody

Hledáte-li spíš více zeleně, pak dva největší parky Prahy (Letenské sady a Stromovka) naleznete na Praze 7 městská část Holešovice. Prodej bytů v Praze 7 se rovněž těší velké popularitě, protože Letenské sady, jež jsou lemovány Vltavou i park Stromovka nabízejí prostor k relaxaci a zprostředkují jedinečný kontakt s přírodou. Jedná se o moderní bydlení, kde nechybí dostatek zeleně, tudíž člověk spojí příjemné s užitečným – komfort je zaručen.

Marina City Praha Marina City Praha

Praha 3 a noční život

Naproti tomu prodej bytů Praha 3 Žižkov patří mezi starou dobrou klasiku. Nalézá se v blízkosti centra a nechybí nové rezidenční projekty. V těchto místech je dostatek základních, středních i vysokých škol včetně obchodů, restaurací, kaváren a klubů. Tudíž jste-li spíš městský člověk milující vzrušení a noční život, pak Praha 3 naplní vaše představy o ideálním bydlení.

About the author

Jaroslav

Leave a Comment