Komerční články

Čím vylepšit vaši zeď? Zkuste samolepku!

Napsáno angelo

Trápí vás, že jsou stěny ve vašem bytě příliš prázdné? Potom zpozorněte. Máme pro vás zajímavý tip, jak je vylepšit. Nepůjdeme přitom cestou klasiky, která souvisí s použitím obrazů, ale půjdeme cestami zcela jinými. Na mysli máme oblíbené samolepky na zeď. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, jedná se o velmi poptávaný doplněk mnoha moderních interiérů. Na první pohled velmi jednoduchý produkt, který však dokáže potěšit každého, ať už bydlí v domě, nebo bydlí v bytě.

Výběr různých motivů je nepřeberný

Zaujali jsme vás touto možností? Pokud ano, je určitě dobré vědět, že výběr konkrétních motivů je v daném směru doslova nepřeberný. I díky tomu není problém použít samolepku v mnoha místnostech, kterým dominuje:

  • Obývací pokoj.
  • Ložnice.
  • Dětský pokoj.

S tím rozhodně souvisí i samotný výběr toho, jaký motiv zvolíte. Kromě těch dětských, které jsou spojeny třeba s koníčky vašeho potomka, můžete jít neutrální cestou. Samolepící dekorace na zeď tak může mít podobu třeba různých rostlin, stejně jako zvířat. Velmi lákavé jsou i motivy budov a známých míst, stejně jako siluety postav, nebo sportovní momenty. Do moderních interiérů se skvěle hodí také motivy geometrických tvarů, nebo různé abstraktní prvky, které nemusí nic znamenat, ale dobře vypadají.

screen-dekolepky-samolepka-do-loznice

Nalepení zvládnete sami

Jste rozhodnuti, že si tento zajímavý doplněk interiéru pořídíte také? Již víte, že výběr je jenom na vás samotných a mohou to být jak samolepky na zeď strom, tak i nic neříkající tvary. Jakmile máte daný motiv doma, stačí ho jenom nalepit. Zde určitě potěší fakt, že je to práce, kterou zvládnete sami. Rozhodně se nejedná o nic složitého, ani náročného. Stačí zajistit, aby stěna byla čistá a samolepka byla přiložena na požadované místo. Poté už ji jenom přimáčknete, lehce zahladíte a vše je hotovo. Váš pokoj bude vypadat dokonale. Přesvědčte se sami.

About the author

angelo

Leave a Comment