Komerční články

Využijte prostor vašeho interiéru na maximum

Napsáno angelo

Pokud zařizujeme interiér, hledíme nejčastěji na jeho celkový vzhled. Zapomenout bychom však neměli ani na to, aby byl také praktický. S tím souvisí možnost maximálního využití veškerého místa. A jak na to? Několik, tipů vám přinášíme. Začneme hned u oblasti dveří. Zde nejprve doporučíme dveře za vynikající ceny od modos.sk. Pokud tedy plánujete koupi, rozhodně chybu neuděláte. Nyní však zpět k praktičnosti a úspoře místa. Pokud má být co největší, je dobré zvolit dveře posuvné, nejlépe do pouzdra. Nevyžadují totiž žádný jiný prostor na víc, než ten, který vznikne mezi futry.

Využijte také všechny místnosti

Zatímco lidé žijící v bytech mají problém s nedostatkem místa, u lidí v rodinných domech to může být naopak. Pokud zde máte několik nevyužitých místností, nenechávejte je tak. Z běžného pokoje můžete vytvořit třeba pokoj pro hosty. Ten se hodí ve chvíli, kdy přijedou vaši přátelé a budou chtít zůstávat přes noc. Stejně tak ale můžete využít také půdní prostory. Ty lze přetvořit na rozsáhlou dětskou hernu. Tu si vaše děti a jejich kamarádi rozhodně zamilují. Pro přístup lze využít podkrovní schody FAKRO, které lze jednoduše vysouvat a jsou tak kdykoliv připraveny k tomu, abyste své potomky poslali užívat si zábavy třeba se svými přáteli.

Využijte i prostor ve vašem obývacím pokoji

I zde bychom měli místem nejenom šetřit, ale měli bychom ho i naplno využívat. Jak? I zde vás řešení určitě potěší. Začíná totiž u něčeho tak běžného, jako je sedačka. Zde doporučujeme látkové sedačky ve tvaru U. Proč? Jelikož je lze umístit do roku místnosti, stejně jako potěší tím, že pojmou mnoho sedících – ti na sebe navíc při konverzaci uvidí. Praktičnost sedačky ale spočívá i v tom, že si na ni můžete v případě potřeby pohodlně lehnout a relaxovat. A jaké barevné možnosti doporučujeme? Ideálně:

  • Černou nebo šedou variantu
  • Variantu oranžovou
  • Světle zelené provedení

About the author

angelo

Leave a Comment