Bydlení Chaty

Srubové chaty

Napsáno angelo

Dnešní doba je stále rychlejší a uspěchanější. Najít si kousek klidu, kdy budete moci odpočívat je stále složitější. Toužíte najít místo, kde byste mohli načerpat nové síly, nebo strávit příjemné chvilky s rodinou či přáteli? Místo, které vám dá pocit pohodlí a zároveň volnosti, obklopené přírodou? Přesně to a mnoho dalšího vám nabídnou moderní celodřevěné srubové chaty na klíč od WOOD-LIFE se záruku až 36 měsíců.

Srubové chaty na klíč

Pro stavbu našich srubových chat na klíč postupujeme podle nejaktuálnějších stavebních trendům, díky kterým pracujeme se dřevem moderním, inovativním způsobem. Hnacím motorem k práci jsou pro nás specifické požadavky klienta a individuální přístup ke každému, kdo by chtěl srubovou chatu od WOODLIFE. Ke každé zakázce přistupujeme s největší pečlivostí a kvalitu stavíme na první místo. O dřevostavby od WOOD-LIFE jako sruby na klíč nebo celodřevěné domy má zájem stále více lidí a hotové stavby se spokojenými zákazníky můžete nalézt nejen po území celé České republiky, ale i Slovenska, kde se naše klientela úspěšně rozrůstá.

Jakým způsobem můžete i vy získat srubovou chatu na klíč? První krok bude poslechnout si vaše představy a vyhovět jim, abyste se ve své srubové chatě cítili jako doma.  Podle nich také načrtneme kompletní plány vaší srubové chaty a společně s vámi vymyslíme celkový průběh stavby. A co když budete chtít během stavby cokoliv změnit? Díky variabilnímu dřevěnému materiálu to nebude problém. Tato fáze je průměrně dlouhá 1 – 3 měsíce. To se však může měnit kvůli různým dispozičním faktorům. Jako poslední se podíváte na námi předloženou cenovou nabídku a pokud budete se vším spokojeni, my se vrhneme do práce.

Cesta za vaším vysněným bydlením bude pokračovat dopravou všech materiálů srubové chaty na místo stavby. Přivezeme základní impregnovaný podkladní rošt, podlahové palubky tloušťky 19mm, jednotlivé srubové stěny, konstrukce střešního pláště, záklop střechy z hoblovaných palubek tloušťky 19mm, a také štítové i okapové desky. Nebudou chybět ani tolik oblíbené dřevěné okenice, vámi vybrané dveře a další okrasné detaily.

Pokud budete mít zájem o tepelnou izolaci střechy, nebo podlahových krytin, můžeme je do vaší srubové chaty od WOOD-LIFE přidat po následné domluvě s vámi. V případě střechy využíváme asfaltový Bonský šindel, klempířské prvky a další přidané nátěrové hmoty.

About the author

angelo

Leave a Comment