Komerční články

Do kuchyně se hodí nábytek v různém stylu

Napsáno angelo

Jednoduchý, skladný, ale přitom elegantní a designérsky zajímavý, takový by měl být ideální nábytek do kuchyně. Samozřejmě přitom musí dokonale splňovat i všechny funkční požadavky.  Mezi ně zahrnujeme dlouhou životnost, bytelnost, pohodlnost.

Židle klasické i moderní

Pozornost se v kuchyni soustřeďuje vždy na stůl a židle. Když vyhovují všem členům rodiny, kuchyň a jídelna se pak stává centrem, ve kterém všichni tráví hodně času. Kupte si levné jídelní židle. K dispozici jsou v různém materiálovém provedení a designu. Milovníci klasiky dají nejspíše přednost masivnímu dřevu, například v podobě dubu nebo třešně, v kombinaci s látkovým čalouněním sedáků.  Přátelé moderního stylu spíše sáhnou například po kombinaci chromovaného kovu a kůže, která nahrává technicky a minimalisticky laděnému looku.  Vždy záleží na celkovém ladění kuchyně. V případě nedostatku místa se také mohou hodit židle stohovatelné.

Jídelní stůl se dá i rozložit

Vyberte si jídelní stůl, který vydrží mnoho let. Před koupí pečlivě zvažujte jeho velikost, aby dokonale sloužil svému účelu, ale zbytečně nepřekážel. Řiďte se i počtem osob, které u něj budou sedávat. Každý by měl mít kolem sebe plochu alespoň 60 x 30 cm. Rozhodněte se, jaký styl vám bude nejvíce vyhovovat. Možná se k vám domů hodí klasický celodřevěný stůl. Můžete ale vybrat i nějakou netradiční kombinaci jako třeba dřevo se skleněnou deskou, tedy ořechové nohy a konstrukce pokrytá sklem. Jinou možností je například barevný či bílý plast v kombinaci s chromovaným kovem. Velké rodiny mohou využít nabídku rozkládacích stolů, které lze kdykoli bez potíží složit nebo rozložit podle aktuálního počtu účastníků stolování.

Kvalita je společnou charakteristikou

Na nabytokakuchyne.sk  najdete různé styly nábytku ovšem se společným jmenovatelem, který je kvalita materiálu, životnost, bytelnost, záruka.

About the author

angelo

Leave a Comment