Komerční články

Profesionální facility management

Napsáno Jaroslav

Zajišťujeme komplexní služby související se správou budov, bytových i nebytových staveb nebo developerských objektů. Tyto činnosti jsou pro laika jednak časově, organizačně, ale i finančně náročné. Podobná péče se tak díky neznalostem může pěkně prodražit. Chcete přenechat správu vaší nemovitosti zodpovědných lidem? Rádi byste měli všechna technická zařízení vašich nemovitostí pod kontrolou odborníků? Platby za správu domů chcete mít nastavené jednoduše, ale bez účetní se neobejdete? Pak jsme tu v PPM, a. s. právě pro vás.

Profesionální facility management v Praze a okolí

Problémů, které se pojí se správou nemovitostí, je hned celá řada. Nemusíte však zoufat. Můžete totiž všechny starosti přenechat jedné firmě. V PPM, a.s. již několik let spolehlivě zajišťujeme komplexní facility management v Praze a okolí. Jsme zavedená firma, která nabízí ekonomickou i technickou správu budovy, pronájem bytů nebo profesionální spolupráci se společenstvím vlastníků bytových jednotek.

Facility management sám o sobě představuje externí zajištění správy vašich nemovitostí. Zabýváme se tedy technickou správou budov, jako je údržba, servis a pravidelné revize, ale i odečty a rozúčtováním plateb. V PPM, a.s. nabízíme také kompletní úklid domu a úpravu zeleně. V neposlední řadě pod tuto oblast spadá profesionální zajištění ostrahy vašeho objektu nebo pojistné plnění až ve výši 50 000 000 Kč.

Komplexní flat service na míru

Jste vlastníkem bytu a nemáte čas na jeho kompletní správu? Už dlouho se vám nedaří najít vhodného nájemce? Unavují vás starosti spojené s opravami? Přenechejte nám veškeré povinnosti, které se s pronájmem a správou bytu pojí. Máme 100 % bilanci ve vyhledávání odpovídajících nájemníků a garantujeme 12 měsíční délku pronájmu. Pokud nastane dřívější odchod nájemníka, zajistíme bezplatně náhradního nájemce. Ušetříte čas, starosti s nájemci a vyděláte peníze bez větších námahy.

Sdružení vlastníků jednotek

Ověřené firmy jako PPM, a.s. poskytují kompletní služby na míru každého klienta. Spolupracují například se sdružením vlastníků bytových jednotek, ale i s majiteli jednotlivých bytů a dalších nemovitostí. Spolupráce probíhá například ve formě profesionálního předsednictví pro SVJ, kde nahradí roli profesionálního předsedy sdružení. Zbaví vás tak starostí při volbě členů či předsedy sdružení, ale zároveň převezmou zodpovědnost
a závazky, které se k této funkci pojí. V případě vzniklých škod vám nabídnou také pojistné plnění až ve výši 50 miliónů Kč.

About the author

Jaroslav

Leave a Comment