Komerční články Zahrada

Tepelná čerpadla pro rodinné domy jsou ekonomická. Navíc zvládnou vytápět i chladit

Poslední dva roky jsou životy lidí na celém světě výrazně ovlivněny pandemií. Ta s sebou nepřinesla jen zdravotní rizika. Zatímco v počátcích představovaly problém hlavně vysoké počty těžce nemocných a úmrtí, v současnosti se už naplno projevují i škody, které utrpěla ekonomika. Přísné restrikce a dlouhodobé omezování mnoha segmentů podnikání si vybraly svou daň, nevyhnutelným důsledkem je inflace. Stoupají nejen ceny energií, ale také potravin, služeb a veškerého zboží, prodražují se stavby a očekává se podstatný nárůst úrokových sazeb u hypoték a dalších úvěrových produktů.

Bez topení se v Česku neobejdete. Váš rodinný rozpočet kvůli tomu ale trpět nemusí

V energetice má navíc velký vliv na ceny i politika. Česko je závislé na dovozu plynu, u elektřiny zase Evropská unie plánuje omezení výroby z neekologických zdrojů. Po roce 2040 dokonce nemá být možné ani vytápět plynem. Je tedy nejvyšší čas zajistit si levné a spolehlivé vytápění. Skvělou volbou jsou tepelná čerpadla pro rodinné domy. Ta sice ke svému provozu potřebují elektřinu, spotřebovávají jí ale naprosté minimum. Teplo přijímají z okolí. Nejběžnější typy jsou tepelné čerpadlo země-vodatepelné čerpadlo voda-voda a tepelné čerpadlo vzduch-voda. Ti, kteří si pořídí tepelné čerpadlo pro rodinné domy, mohou k jeho financování využít státní dotace. Navíc získají nejvýhodnější možnou sazbu elektřiny u svého dodavatele.

MasterTherm dodává tepelná čerpadla pro rodinné domy i pro průmysl

Chcete-li opravdu kvalitní tepelné čerpadlo, vsaďte na českou značku MasterTherm. Získáte vysokou kvalitu za příznivou cenu a kvalitní servis. Příjemným bonusem je možnost ovládání tepelného čerpadla přes internet či pomocí chytrého telefonu. MaterTherm se navíc neomezuje jen na tepelná čerpadla pro rodinné domy. V nabídce najdete i tepelná čerpadla pro průmysl.

About the author

angelo

Leave a Comment