Bydlení Byty Chaty Domy Inspirace pro bydlení Interiér Komerční články Koupelny

Pořizujeme koupelnový textil

Jaký by měl být koupelnový textil? Pohodlný. Měkoučký, voňavý, příjemný na omak. Osušky, žínky, ručníky i župany. V nich byste se měli cítit jako v peřince.

Kvalitní ručníky, osušky, župany a žínky

Také milujete tyto doplňky ve spa, protože byste v nich nejradši usnuli? V opravdu luxusních resortech si dávají záležet na výběru těchto doplňků. Příjemné materiály vás obejmou po slastných masážích, relaxační vířivce, zkrátka ve wellness si dávají záležet na tom, abyste se cítili jako na obláčku. A samozřejmě takový pocit se vám zalíbí, takže budete hledat, kde takové kousky najdete, abyste si v nich hověli i doma. Jak hledat? Ručníkyosušky nebo žínky se sice prodávají všude i v supermarketech, ovšem kvalitu najdete u specializovaného prodejce, který se výrobou a prodejem tohoto zboží zabývá dlouhé roky. I klasické froté musí být vyrobeno s láskou, aby nebylo hrubé. Pokud chcete opravdu příjemné a měkoučké materiály, velmi oblíbené jsou bambusové prvky. Stejně tak župany musí být jak peřinky, z příjemného a savého materiálu.

Kde sehnat sprchové závěsy a koupelnové předložky?

Měkkost je příjemná i tam, kam vstoupíte, když vylézáte z příjemné koupele. Koupelnové předložky musí mít už promyšlenější design. Ten by měl ladit s obložením koupelny. Nejen barevně, ale i vzorem. A materiál? Dnes jsou velmi oblíbené chlupy v podobě imitace králičí srsti. Jsou totiž tak příjemné, že budete mít pocit, jak kdybyste vstoupili na hedvábnou stezku. Přejete si masáž? Pak si pořiďte předložku s nopy, kdy výstupky jemně dráždí reflexní body na chodidle. Celou výbavu pak doplňte nezbytností, jako jsou sprchové závěsy. V běžných obchodech s bytovými doplňky, i hobby marketech je velmi omezený výběr, proto se opět orientujte na firmu, která má dlouholetou tradici.

About the author

angelo

Leave a Comment