Tipy & Triky Venkovní rostliny Zahradní technika

Hydraulické vibrační desky patří mezi absolutní špičku

Napsáno angelo

Hydraulické vibrační desky nabízí celou řadu zajímavých vlastností, které u klasických vibračních desek zkrátka neuvidíte. O jaké vlastnosti se jedná? Hydraulické vibrační desky patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. Nabízí totiž celou řadu výhod, které jiné vibrační desky zkrátka nemohou nabídnout. V následujících řádcích se proto na některé z nich podíváme a řekneme vám, jestli vůbec existuje adekvátní náhrada.

Snadná údržba

Hydraulické vibrační desky se mohou pochlubit především úsporou, kterou svým majitelům vygenerují. Začíná to už u samotného hydraulického čerpadla. To snižuje provozní náklady vázané především na časté výměny klínových řemenů. Na úspory se můžete těšit i u paliva. Hydraulické vibrační desky totiž mají nižší spotřebu paliva než ty klasické, a to vše při udržení dobrých vlastností nutných pro kvalitně odvedenou práci.

Práci s hydraulickými deskami výrazně zlehčuje i samotný design desek. Ty jsou totiž ve většině případů vybaveny kompaktním sklopným krytem. Ten sice na první pohled může působit jako zbytečnost, opak je ale pravdou. Tento sklopný kryt totiž nejenže chrání vnitřní komponenty před poškozením, ale také umožňuje snadný přístup k vnitřnostem stroje. Díky tomu je údržba vibrační desky výrazně snazší než u desek bez sklopného krytu.

Méně plynných spalin

Nejlepší modely hydraulických desek disponují motorem chlazeným vzduchem. Díky tomu vzniká menší množství plynných zplodin. Optimální tvar litinových desek navíc disponuje odolností vůči opotřebení, zajišťuje vyvážený chod a maximální pracovní výkon kdykoliv je to potřeba.

Ani klasické vibrační desky rozhodně nejsou špatnou alternativou. Záleží ovšem pouze na tom, kde si je pořídíte. Půjčovna vibrační desky od společnosti Isermat je skvělou volbou. Vibrační deska půjčovna Praha totiž nabízí celou řadu kvalitních strojů za velice zajímavé ceny. Vibrační deska půjčovna navíc nabízí i celou řadu dalších strojů nebo nářadí k pronájmu za dobré ceny. Podívejte se na web www.Isermat.cz a přesvědčte se sami.

About the author

angelo

Leave a Comment