Zahrada Zahradní technika

HECHT – jeden akumulátor pro celou zahradu

Napsáno angelo

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o. je přední dodavatel zahradní techniky s více než 20ti letou tradicí a sítí 22 kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu.

Cílem společnosti je dodávat na trh originální a kvalitní produkty za nejlepší možné ceny ve všech kategoriích zahradní a dílenské techniky.

Všechny produkty, které jsou k okamžitému odběru na prodejnách, dodává společnost HECHT MOTORS s.r.o. do více jak 30 zemí po celém světě. Kromě České republiky vyváží výrobky do států jako například Německo, Maďarsko, Itálie, Francie, Španělsko, Švýcarsko, Anglie, Irsko, Ukrajina, Nizozemsko, Belgie nebo také Alžírsko, Egypt a mnoho dalších. Na Slovensku (hecht.sk) v Maďarsku (hecht.hu) a v Polsku (hechtpolska.pl) funguje firma prostřednictvím dceřiných společností.

Kromě exportu a prodeje sortimentu na vlastních pobočkách dodává produkty také řadě velkoobchodních prodejců, jakými jsou například Tesco, Globus, Hornbach aj. Celkem dodává zboží do více než 1000 obchodních míst po celé České republice a více jak 500 obchodních míst na Slovensku.

Jako firma dodávající zahradní techniku respektuje povinnosti zajistit odborný servis a spolehlivou dodávku náhradních dílů. Díky více jak 120 autorizovaným servisním organizacím dodává Hecht náhradní díly a provádí profesionální servis strojů ve všech státech, kde působí!

Společnost HECHT MOTORS, s.r.o. se také v rámci aktivit společenské odpovědnosti firem přihlásila k projektu GoGreen, podporujícímu environmentální rovinu výroby a distribuce zahradní techniky a dílenského vybavení. Šetrné chování k přírodě má kladný dopad nejen na fungování firmy, ale také na přilákání a motivaci kvalitních zaměstnanců, kteří preferují práci pro zodpovědnou firmu, kultivaci firemního prostředí a zlepšování etických principů.

Budoucnost je v akumulátorech

Budete-li chtít používat zahradní a dílenskou techniku s využitím čistější elektrické energie, potřebujete pracovat bez benzínových spalin v interiéru, mimo dosah elektrické sítě, nebo jen nechcete rušit souseda, nabízíme vám flexibilní akumulátorové řešení.  HECHT ACCU PROGRAM 5040.

Jednou z mnoha dalších výhod akumulátorových programů, kromě absence kanystru s benzínem a dříve nebo později přeseknutého elektrického kabelu, je fakt, že jeden typ akumulátoru můžete využít pro více než desítku různých akumulátorových strojů používaných po celý rok na vaší zahradě.

Mezi výkonné produkty poháněné jediným typem akumulátoru s dostatečnou kapacitou patří např. sekačka s pojezdem HECHT 5046, sekačka bez pojezdu HECHT 5038, sněhová fréza HECHT 9040, řetězová pila HECHT 9940, vyžínač HECHT 1040, provzdušňovač trávníků HECHT 1384, křovinořez HECHT 1440, kultivátor pro HECHT 1441, vyvětvovací pila a mnoho dalších pomocníků.

Všechny produkty v tištěném katalogu, nebo na e-shopu označené ikonou ACCU program 5040 jsou plně kompatibilní s akumulátorem 005040B a 005024B.  Tyto dva akumulátory se liší pouze kapacitou (40V 4 Ah, nebo 40V 2,5 Ah). Akumulátory a nabíječky jsou součástí některých sekaček v rámci Accu programu 5040, nebo je lze zakoupit samostatně.

Pro tento accu program mluví především fakt, že akumulátor můžete plně využívat po celou dobu jeho životnosti. Neutrácíte tak zbytečně peníze za různá zařízení s různými akumulátory, které pak po většinu své životnosti někde leží nevyužité.

Proto můžete s volností pohybu a bez hluku řezat dříví, prořezávat větve, stříhat živé ploty, foukat listí, sekat trávu, provzdušňovat trávník, kultivovat záhony…

Takže, stačí zacvaknout akumulátor a postarat se o svou zahradu!

About the author

angelo

Leave a Comment