Interiér

Hřejivé tipy pro vaší domácnost

Napsáno Nikol Blahova

Hřejivé tipy pro vaší domácnost, aneb jak se doma zahřát i bez topení! To byla stručná definice pro náš dnešní článek, ve kterém vám prozradíme několik užitečných rad a nápadů, které vás zahřejí i bez toho, aniž byste se museli choulit u topení. Věřte nebo ne, ale teplo vám může být i bez skutečnosti, že prožene uhlí kotlem nebo dřevo krbovkami. Stačí si na pomoc zavolat šikovné textilie, přírodní materiály či vsadit na optické triky a doma vám rázem bude tepleji – a navíc ušetříte, což je jistě dobrá zpráva! Následující řádky skrývají zajímavé hřejivé tipy a záleží jen na vás, na který z nich vsadíte svou horkou kartu.

Hřejivé tipy: kůže

Kůže a nejrůznější kožené či kožešinové výrobky zahřejí již od pohledu. Nezáleží na tom, zda si domů pořídíte doplňky z pravé či syntetické kůže. U mnoha výrobků není na pouhý pohled patrné, zda se jedná o originál nebo napodobeninu. Kůži si doma můžete zaimponovat v podobě koberečků k posteli nebo před hřejivá krbová kamna. Vybírat můžete i z pestré škály barev, neboť dnešní možnosti jsou prakticky neomezené.

Hřejivé tipy: barvy

Jestliže se doma chcete zahřát pouhým pohledem, zaměřte svou pozornost na vhodné barvy. Na barevné paletě je celá řada hřejivých odstínů, které vaší domácnost hravě prohřejí – a to zadarmo! Mezi nejoblíbenější teplé barvy patří meruňková, oranžová nebo červená. Tyto barvičky je lepší volit v tlumených odstínech. Nemusíte se ihned pouštět do malování, což by v tomto období nebyl nejlepší nápad. Sázkou na jistotu jsou doplňky, povlečení, textilie.

Hřejivé tipy: koberečky

Kusové koberce zažívají v posledních letech neuvěřitelný boom, takže se rozhodně neostýchejte na ne vsadit i vy – nebudete litovat! Kobereček je možné umístit prakticky kamkoli v domácnosti, takže pro ně jistě najdete vhodné umístění. Nemusí jít nutně jen o místo u postele či před sedačkou v obýváku, nechte vaší fantazii, aby pro nový hřejivý koberec sama našla místo u vás doma.

About the author

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Leave a Comment