Bydlení

Plechové garáže na míru

Bydlíte v soukromém domě, ale nelíbí se vám představa, že vám na auto prší a nemáte ho kam schovat? Venkovní podmínky autu jistě moc neprospívají, nemluvě o zimním období, sněhu a námraze. Ideálním řešením tohoto problému je zřízení garáže pro jedno či více aut.

Rozměry standardních garáží

Nejčastějšími rozměry garáží, které pro vás vyrobíme, jsou 6 x 6 m, 3 x 5 m a 7 x 6 m. Podle vašich potřeb zhotovíme levné plechové garáže na míru, aby se vám do prostoru dobře vešly.

Garáže na míru

Vyrábíme garáž pro jedno, dvě či i větší počet aut (tzv. řadová garáž). Podle místa montáže pak nabízíme našim zákazníkům plechové garáže s pultovou střechou (se spádem dopředu, dozadu či do strany) nebo se sedlovou střechou.

Výhody plechových garáží

Plechové montované garáže jsou garáže nové generace, které splňují nejpřísnější požadavky na bezpečnost a současně jsou na pohled velmi příjemnou alternativou zděných nebo betonových garáží. Jaké jsou další výhody, které jistě oceníte?

  • Překvapí vás větším využitelným vnitřním prostorem díky tenčím, ale dostatečně pevným stěnám.
  • Nebudete potřebovat těžkou manipulační techniku. Garáž můžete bez problémů postavit na již založeném pozemku se zahradní architekturou.
  • Podloží stačí upravit minimálně, potřebujete jen betonové patky o velikosti 30 x 30 m.
  • Montáž garáže je velmi rychlý proces ve srovnání s tradičními technologiemi výstavby. Ráno začneme konstrukci a večer si již vy zaparkujete auto.
  • Okna či dveře můžete umístit na jakoukoliv stranu a stěnu garáže.
  • Venkovní ploché stěny se strukturovanou omítkou si můžete barevně přizpůsobit vašemu rodinnému domu.
  • Můžete si nainstalovat sekční či výklopná vrata s automatickým pohonem nebo klasická dvoukřídlá vrata.

Montovanou plechovou garáž můžete využít nejen k parkování vašeho vozidla či vozidel. Díky větším nadstandardním rozměrům plechových garáží můžete část garáže použít i například jako dílnu, sklad či místo k úschově kol, motorky či sekačky.

Plechové dvojgaráže je možné rozdělit příčkou uvnitř, ale současně osadit sekčními vraty přes celou šířku garáže a to až do rozměru 5 metrů. Montované plechové garáže mohou být osazeny výklopnými či sekčními garážovými vraty.

About the author

angelo

Leave a Comment