Bydlení Komerční články

V jakých případech se obrátit na odborníky na výškové práce?

Napsáno angelo

Práce ve výškách je mnohdy nebezpečná. Pokud stojí před vámi úkol, který sami nezvládnete, nezbývá jiné řešení, než zavolat na pomoc specializovanou firmu, která se zaměřuje na práci ve výškách. Jednou z nich je firma Hardy MT, která nabízí široké spektrum služeb a poskytuje práce ve výškách již mnoho let.

Široké spektrum činností

Využít služeb odborníků na práce ve výškách můžete při mnoha příležitostech:

  • Nátěry a čištění okapů

Jednou z činností, kterou specialisté firmy Hardy MT ve výškách provádějí, jsou nátěry okapů a klempířských prvků. Provádí je moderními antikorozními nátěrovými hmotami, s nimiž mají dlouholeté zkušenosti. Rovněž firma Hardy MT provádí čištění okapů, jelikož se často zanáší.

  • Mytí oken výškových budov

Další jejich činností je mytí oken na výškových budovách. Opět díky horolezecké technice nemusí stavět plošinu ani jiné podobné klasické řešení, tudíž je služba rychlejší a cenově dostupnější.

  • Kompletní oprava fasády

Rovněž s kompletní opravou fasád se lze na výškové práceobrátit. U památkově chráněných objektů dokáže firma zajistit i povolení Národního památkového ústavu. Firma Hardy MT má v těchto činnostech dlouholetou praxi a může Vám nabídnout rychlost, kvalitu a výborné ceny.

  • Oprava komínu

Rychle a kvalitně provádí rovněž opravy komínů, ať se již jedná o drobnou opravu či kompletní rekonstrukci celého komínu.

  • Oprava dilatačních spár

Na panelových domech pomocí horolezecké techniky opravuje firma Hardy MT dilatační spáry pomocí vyzkoušených materiálů prvotřídní kvality.

  • Rizikové kácení stromů

Firma Hardy MT provádí také rizikové kácení stromů, údržbu a ořezy stromů. K rychlému a efektivnímu.řešení přispívá využití stromolezeckých technik.

Specializovaný tým zkušených odborníků

Jejich specializovaný tým odborníků provádí nejen špičkovou práci v příslušném oboru (klempířství, natěračství apod.), ale také další činnosti, jež vyžadují využití horolezecké techniky. S využitím horolezecké techniky provádí také montáže i demontáže reklam, stejně jako stavbu a zabezpečení reklamních billboardů všech druhů a velikostí. Firma také provádí nátěry střech na území celé České republiky. Navíc zaměstnanci jsou řádně proškoleni a mají s výkonem své práce bohaté zkušenosti.

Výškové práce Praha vám tak budou k dispozici, ať už potřebujete řešit ve výškách cokoli.

About the author

angelo

Leave a Comment