Komerční články

Velikonoční výzdoba nejen o Velikonocích!

Velikonoční výzdoba
Napsáno Jaroslav

Vyhněte se každoročnímu vybalování krabic s velikonoční výzdobou a svůj domov si ozdobte prakticky a tématicky tak, abyste vše již schovávat nemuseli!

 

Velikonoční výzdoba

Velikonoční výzdoba

Klasickou velikonoční výzdobu má a zná skoro každý. Téměř všude zakopáváme o malovaná vajíčka, beránky a zajíčky. Nepřidělávejte si zbytečně starosti, jak a čím vším si domov vyzdobit, a kde to po zbytek roku skladovat. Máme pro vás několik užitečných a rychlých triků!

Zápich do květináče

Že nemáte doma květiny? Takovou základní chybu napravte co nejdříve! Pokojová rostlina dokáže v místnosti udělat jedinečnou atmosféru. S její přítomností pokoj působí vesele, útulně a celkově prokoukne.

Velkou parádu dokáže v květináči udělat veselé dřevěné zapichovátko v různém provedení. Nechcete-li střádat do svátečních krabic další kousky, nevybírejte zápichy ve tvaru kraslice, ale poohlédněte se například po zajíčkovi, který nesymbolizuje pouze Velikonoce ale i jaro.

Veselé povlečení

Stejně „nevelikonočně“ přemýšlejte například u dominantního prvku v ložnici či dětském pokoji, a to u povlečení. Motiv beránka v obležení velikonočních vajíček bude o svátcích jistě originální, ale v mezičase bude takto povlečená peřina působit spíše komicky.

Sáhněte třeba po motivech jarního kvítí nebo volte jednolité barvy, které k Velikonocům patří, například žlutá a zelená. Vidět ráno veselé barvy, třeba za doprovodu energické hudby, může zpříjemnit ranní vstávání.

Jedlá dekorace

Jedlá dekorace

Jedlá výzdoba

Praktičtější výzdobu snad ani neznáme! Ozdobte si místnost velikonočními symboly třeba z čokolády, želé či bonbónů. Po Velikonocích nebudete potřebovat žádnou velkou krabici, pouze odpadkový koš na obaly z laskomin.

Dejte si ale pozor na množství! Ať po svátcích najednou neřešíte, kde se vzala ta nadbytečná kila a nepouštíte se zbytečně do boje s obezitou. A jestli se tak bohužel stane, na malou chvíli se zastavte a zamyslete, zda za ní může opravdu jen nevhodná strava nebo je za tím potřeba hledat víc.

About the author

Jaroslav

Leave a Comment