Komerční články

V Praze 8 vznikne moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum! Co přinese?

Současná doba nahrává projektům developerských společností. Poptávka po novém a moderním bydlení v Praze totiž každoročně roste a i nyní je velmi vysoko. Právě proto se developerské společnosti snaží na poptávku reagovat a vytvářet nové – dokonalejší projekty. Velikou zajímavostí bude plánová výstavba projektu s názvem Rohan City. Tento projekt má změnit část Prahy 8 na moderní místo pohody a klidu. Co je v plánu?

Moderní, vzdušná a architektonická promyšlená část města

Rohan City je novým projektem významné developerské společnosti Sekyra Group Real Estate, která na trhu s nemovitostmi působí již více než 18 let a má na svém kontě celou řadu úspěšně realizovaných projektů a to nejen v České republice ale i na Slovensku. Specializuje se na stavby a prodeje bytů v Praze a neustále se snaží vytvářet nové atraktivnější projekty. Velmi odvážným je právě projekt Rohan City, který má část Prahy 8 proměnit v moderní místo se špičkovým bydlením pro každého – manažery, rodiny s dětmi nebo třeba i seniory.

sekyra-obr1

Rozsáhlá revitalizace Rohanského ostrova

V rámci projektu má dojít k rozsáhlé revitalizaci Rohanského ostrova a jeho okolí. Vytvořeno zde bude nové moderní kancelářské, obchodní a rezidenční centrum o rozloze cca 202 000 m2. Cílem projektu je vytvořit bydlení v souladu s krásným okolím budovy a z nákresů je jisté, že se nové byty Praha 8 stanou opravdovou lahůdkou. Budou prostorné a vzdušné, aby umožnily téměř přímý kontakt s řekou a jedinečné výhledy i na panorama města Prahy. Unikátní je i okolí bytových domů, ve kterém se nachází rozsáhlé plochy zeleně. Jednoznačnou výhodou v této lokalitě bude i výborná dostupnost jak individuální tak i městskou dopravou (v blízkosti je metro i tramvaj).

sekyra-obr2

Již nyní je z čeho vybírat

Projekt Rohan City je velkým plánem do budoucna. Pokud ale hledáte moderní bydlení již nyní, rozhodně nemusíte házet flintu do žita. Zajímavé možnosti bydlení se nabízí i v rámci jiných projektů, které Sekyra Group již zrealizovala. Populární je bydlení Praha 9, v rámci kterého vznikají nízkoenergetické domy. Tento projekt je realizován V Čeňku a nachází se severovýchodně od historického centra Dolních Počernic. Díky tomuto projektu je možné získat bydlení v nízkoenergetickém domě v atraktivní lokalitě, která je vhodná pro rodiny s dětmi, mladé páry i seniory. Bytové domy mají tři nadzemní podlaží, ve kterých je umístěno až deset bytových jednotek typů 1+kk a 3+kk, někde i 4+kk. Každá dvojice bytových domů má potom společné podzemní garáže. I bydlení zde může nabídnout nádherné okolí, klid i skvělou dostupnost do centra Prahy.

Jestliže chcete moderní bydlení, rozhodně se o projekty Sekyra Group Real Estate zajímejte, díky nim můžete získat moderní byt za velmi příjemnou cenu…

About the author

Tomas G.

Leave a Comment