Komerční články

Byty v lokalitách Britská čtvrť i Harfa Park překvapují svými možnostmi

Sehnat moderní byt v Praze již dnes nemusí být velký problém. Stejně jako roste poptávka, totiž roste i nabídka developerských společností, které se snaží nabídnout to nejlepší, co mohou. Koupit byt je v současné době možné v mnoha atraktivních lokalitách, ovšem nevyplácí se na nic čekat. Přinášíme vám tip na dva zajímavé projekty, které rozhodně stojí za pozornost. Vynikají svým řešením i atraktivní lokalitou.

Bydlení na Praze 5 přináší moderní byty i klidové zóny

Mezi nejpopulárnější patří v současné době nové byty na Praze 5, které vznikly a stále vznikají v rámci projektu Britská čtvrť. V nabídce jsou moderní byty již ve čtyřech etapách. Vybírat je možné byty o různých dispozičních řešeních od 1+kk (37,9 m2) až po prostorné 4+kk (119,8 m2). Kromě nadstandardního vybavení nabízí byty exkluzivní výhledy do širokého okolí. Výhodou je, že všechny bytové domy jsou vybaveny bezbariérovým vchodem a mají prostorné výtahy. Komfort bydlení potom zvyšuje možnost parkování v podzemních garážích anebo na vyhrazených parkovacích místech. Velmi potěší i fakt, že na všechny byty je poskytována tříletá záruka. Lokalita Britská čtvrť potěší i tím, že se v ní nachází klidové zóny plné zeleně a plánováno je i bezpečné dětské hřiště.

finep-obr1

Harfa Park pro milovníky vysokého standardu

Velkou poptávku po bytech zaznamenává i projekt Harfa Park, který leží na Praze 9 – Nové Vysočany a je ohraničen ulicemi Poděbradská, Podkovářská, Pod Harfou a Kabešova. První etapa tohoto projektu byla dokončena na jaře 2007 a díky ní vzniklo 700 bytových jednotek. Druhá etapa přinesla dalších 391 bytů a třetí etapa byla zkolaudována koncem roku 2011. V současné době je realizována pátá etapa, která přináší nové byty na prodej v Praze 9 různých velikostí. V rámci páté etapy vzniká 130 bytů o dispozicích 1+kk (od 38 m2) až po velkoryse řešené 4+kk (do 119 m2). I bydlení zde zpříjemní podzemní garáže a všudypřítomná zeleň. Skvělá je i dopravní dostupnost a kompletní občanská vybavenost.

finep-obr2

Kde hledat?

Tyto projekty realizuje developerská společnost Finep, která patří v současné době k nejlepším. Má za sebou již celou řadu úspěšně dokončených projektů, které se těší velké oblibě a to nejen v České republice ale i na Slovensku. Finep se své služby snaží neustále zdokonalovat a tak může nabídnout například i pomoc s vyřízením hypotéky či se samotným výběrem bytu. Nový moderní byt v Praze tak díky Finep můžete mít i vy. Na oficiálních stránkách společnosti si můžete byt pohodlně najít pomocí jednoduchého vyhledávače, vybírat zde můžete podle lokality, rozlohy bytu, dispozičního řešení a dalších kritérií. Nevyplácí se na nic čekat, poptávka totiž roste každým dnem…

About the author

Tomas G.

Leave a Comment