Komerční články Tipy & Triky

Upevněte kabely bez použití hmoždinek a šroubů

Napsáno angelo

Potřebujete upevnit kabely k požadovanému povrchu a hledáte rychlé a jednoduché řešení? Pak si pořiďte příchytky kabelů značky Schnabl, pro něž je typická snadná a rychlá instalace. Jejich použitím si zajistíte velmi kvalitní přichycení kabelu k povrchu a ještě k tomu ušetříte čas. Ne nadarmo se těší příchytky na kabel od firmy Schnabl velké oblibě stavebních firem, řemeslníků a živnostníků.

Snadná a rychlá instalace

Využitím kabelových příchytek  Schnabl lze ušetřit až 60 % času. K jejich instalaci totiž stačí vyvrtat díru o průměru 6 mm a příchytku do ní zasunout. Další materiály k instalaci nejsou potřeba. Princip udržení plastové příchytky Schnabl spočívá v plug-in technologii, která využívá geometricky uspořádaných segmentů, jež tvoří expander na dříku příchytky. Zasunout příchytku jde velmi snadno, avšak při pokusu o vytažení dochází k vzepření segmentů expanderu. Plastová příchytka tak nelze vytáhnout.

Všestranné použití

Příchytka kabelu Schnabl je vyráběna z kvalitního recyklovaného plastu, který zaručuje její vysokou odolnost. Použít je můžete téměř na všechny podkladové materiály, jako jsou sádrové a izolační desky, heraklit, beton apod. Instalovat je lze jak pod omítku, tak i na omítku ve všech směrech. Díky různým tvarům a velikostem najdou uplatnění pro různé velikosti kabelů, včetně upevnění svazku kabelů.

Kde si je pořídit?

Příchytky na kabel si můžete koupit v internetovém obchodě Schnabl, který provozuje společnost Schmachtl. Najdete zde širokou nabídku plastových příchytek, které si jen lze představit. Ať se jedná o příchytky na kabely, trubky či vodiče. Poznejte rychlost instalace pomocí příchytek Schnabl na vlastní oči i vy. A přesvědčte se o bleskové montáži.

About the author

angelo

Leave a Comment