Komerční články

Dřevěné podlahy

Napsáno angelo

Rozhodli jste se pro výměnu podlahy ve Vašem obývacím pokoji? Toužíte-li po skutečně kvalitní podlaze, která bude chloubou Vaší domácnosti, pak byste určitě neměli jen tak přehlédnout nabídku společnosti Meister. Dřevěné podlahy od firmy Meister jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Dřevěné podlahy značky Meister jsou založeny na technologii třívrstvých dřevěných krytin na HDF. Hustota používaných desek se pohybuje, v závislosti na kolekci, mezi 890 – 930 kg/m3.

Podlaha vyrobená na základě této moderní technologie je vysoce odolná vůči vtiskům. Extrémně stabilní nosná deska HDF stabilizuje nášlapnou vrstvu a je základem pro výjimečnou odolnost.Díky vysoké hustotě se zvyšuje také hmotnost položené plochy. To má pozitivní vliv na podstatné snížení kročejového a prostorového hluku. Dřevěné podlahy od Meister jsou v neposlední řadě velmi odolné vůči životnímu prostředí. Více informací o dřevěných podlahách naleznete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Na základě slunečních paprsků umí dřevěná podlaha měnit barvy. Podle intenzity slunečních paprsků se světlé dřevo stává tmavším. Platí to samozřejmě také naopak, tmavé dřevo se stává světlejším.

Také korkové podlahy od společnosti Meister patří k těm nejkvalitnějším podlahám, které na současném trhu podlah můžete najít. Korkové podlahy se jedinečně hodí, jak do dětských pokojů, tak ložnic. Umístit korkovou podlahu však můžete také do obývacího pokoje. Pokrokové podlahy vyzařují příjemné teplo. Kromě toho korkové podlahy jsou vysoce odolné vůči hluku. Jejich velkou výhodou je, že se mohou pokládat i na podklady s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením. Naopak nejsou vhodné pro pokládku ve vlhkých místnostech, jako jsou koupelny či sauny.

About the author

angelo

Leave a Comment