Komerční články Tipy & Triky

3 skvělé tipy na Apple příslušenství, které určitě využijete

Pokud patříte mezi nadšence a uživatele produktů s logem nakousnutého jablka, pravděpodobně si nenecháte ujít ani příslušenství, které si můžete k iPhonu, iPadu, Apple Watch i MacBooku pořídit. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství doplňků, přičemž některé vyrábí samotná kalifornská společnost, jiné zase různé renomované značky. V následujících řádcích vám dáme pár praktických tipů na produkty, které jednoznačně využijete.

Co si představíte, když se řekne Apple příslušenství? Jedná se o obaly a kryty na iPhone, bezdrátová sluchátka, externí baterie i fitness doplňky.

Sportovní pouzdro na iPhone

Jestliže se věnujete běhání, jízdě na kole či jakémukoliv jinému sportu, nemáte však Apple Watch, je vhodné si pořídit sportovní pouzdro na iPhone. I smartphone totiž dokáže měřit vaši sportovní aktivitu, i když ne tak přesně jako chytré hodinky. Velkou výhodou je, že se vám iPhone nepoškrábe. Pouzdro si dáte na ruku, a tak si můžete bez problémů připojit k telefonu i sluchátka a poslouchat při běhání oblíbenou hudbu.

Ochranný kryt s baterií

Zajímavým doplňkem je ochranný kryt s integrovanou baterií. Zatímco kryt jako takový chrání iPhone před poškrábáním, baterie slouží k pohotovému nabíjení. O tento kryt mají zájem zejména lidé, již se často pohybují v terénu a hodně využívají i telefon.

Bezdrátová sluchátka

Závěrem nesmíme zapomenout na bezdrátová sluchátka. Přímo od Applu jsou k dispozici AirPods a AirPods Pro. Sice se jedná o dražší záležitost, nicméně hudební zážitek je neskutečný. Navíc sluchátka spárujete nejen s iPhonem, ale také s iPadem a MacBookem.

Přímo v e-shopu AppleKing.cz najdete nejen AirPods, ale také levnější alternativy od jiných značek. Záleží tedy na vás, kolik jste ochotni do bezdrátových sluchátek investovat.

About the author

angelo

Leave a Comment