Inspirace pro bydlení

Poličky na x způsobů

Napsáno Radek Blinka

Nejrůznější regály, police a poličky jsou naprosto klasickým vybavením většiny domácností. Patří mezi jednoduché bytové prvky, které se vyznačují vysokou praktičností, se kterou je sklouben i styl. A právě design a styl je to, čemu začíná věnovat množství majitelů bytových prostorů zvýšenou pozornost.

shutterstock_245146273

Toužíte-li po komfortu, stačí někdy i maličkosti. A právě mezi ně patří i police a poličky, které lze dnes sehnat skutečně v nepřeberné paletě variací.
Vybere si naprosto každý, ať již preferujete konzervativní podobu bydlení nebo patříte k průkopníkům zajímavých řešení. Police jsou aktuálně k mání na x způsobů.

Dřevěné, kovové nebo skleněné police

Klasiku představuje dřevěné provedení, které se liší v jednotlivých dekorech. Dřevěné poličky působí jednoduchým dojmem a neurazí naprosto nikoho.

Pokud byste dali přednost kovu, zůstáváte opět u jednoduchosti a jakési volnosti. Kovové poličky představují komfortní řešení, které dodává na eleganci.

Luxusnějším řešením jsou potom skleněné poličky. Ty nejsou určeny úplně do každé místnosti a do každé podoby interiéru. Budou se hodit třeba do obývacího pokoje, ale samozřejmě také do koupelny.

Pravidelné i nepravidelné tvary

Nemusíte zůstávat u poliček klasických tvarů. Pokud se nebojíte experimentovat, můžete využít i zajímavé nápady – jak by se vám líbila například police nepravidelných tvarů – třeba nějaká zajímavá křivka? Zde již můžete zapomenout na stín stereotypu!

V moderním bydlení je dovoleno téměř cokoliv. Při jeho vybavování se však stejně jako při nákupu polic a poliček řiďte vaším názorem a pohledem na problematiku, ale také ostatními prvky v dané místnosti. Mějte na paměti, že všechno by mělo působit jako celek vyváženým dojmem. Zvýšenou pozornost věnujte také kvalitě, ta nemusí být dnes všude samozřejmostí!

About the author

Radek Blinka

Zajímají mě možnosti z oblasti moderního a spokojeného bydlení. Tipů a inspirací lze najít, pokud víte kde, opravdu hodně. A právě tento magazín je zajímavým zdrojem informací, při jeho tvorbě přidávám ruku k dílu sem tam i já.

Leave a Comment